-

Jeugdspelers gezocht!

(27-08-2016)

Eerste elftal - Voorbereiding

(26-08-2016)
 
 
SEIZOEN 2017 - 2018

Dag Datum Uur Training/Wedstrijd
Dinsdag 04-07-2017 19u30 Looptraining + stabiliteitsoefeningen
Donderdag 06-07-2017 19u30 Looptraining + stabiliteitsoefeningen
Dinsdag 11-07-2017 19u30 Looptraining + stabiliteitsoefeningen
Donderdag 13-07-2017 19u30 Looptraining + stabiliteitsoefeningen
Zaterdag 15-07-2017 10u30 - 12u00 Training
Maandag 17-07-2017 19u30 Match onder elkaar
Woensdag 19-07-2017 19u30 Training
Vrijdag 21-07-2017 13u00 Dwars door Kasterlee
Zaterdag 22-07-2017 10u00 - 11u00
12u00 - 12u30
15u00
17u30
Training
Eten
Match tegen Turnhout B / Training
BBQ
Maandag 24-07-2017 19u30 Training + stilstaande fase
Dinsdag 25-07-2017 19u30 Training
Donderdag 27-07-2017 19u30 Training
Vrijdag 28-07-2017 19u00 Vacla Reserven
Zaterdag 29-07-2017 18u30 BVA MLK - Bouwel
Maandag 31-07-2017 19u30 Training
Dinsdag 01-08-2017 19u30 Training
Donderdag 03-08-2017 19u30 Training
Zaterdag
 
05-08-2017
 
16u00
18u30
KVV Rauw B - Reserven
BVA Muizen - MLK
Dinsdag 08-08-2017 19u30 Immer Voort - MLK
Donderdag 10-08-2017 19u30 Training
Vrijdag 11-08-2017 19u00 Vacla Reserven - Exc. Vorst
Zaterdag 12-08-2017 18u30 BVA MLK - Rijmenam
Maandag 14-08-2017 19u30 Training
Dinsdag 15-08-2017 19u30 Training
Donderdag 17-08-2017 19u30 Training
Vrijdag 18-08-2017 19u00 Vacla Verbr. Balen - Reserven
Zaterdag 19-08-2017 18u30 BVA Blaasveld - MLK
Dinsdag 22-08-2017 19u30 Training
Donderdag 24-08-2017 19u30 Training + stilstaande fase
Vrijdag 25-08-2017 19u00 Vacla Reserven - KFC Tongerlo
Zondag 27-08-2017 15u00 Start competitie MLK - Ezaart
 
 

 

 

Eerste elftal - Transferts

(25-08-2016)

Nieuwe aanwinsten

Aangeworven

Staand v.l.n.r.: Nic Van de Water (vrije speler), Nick Ceusters (KSK Kasterlee), Michiel Geudens (KSK Kasterlee), Vic Aerden (KSK Kasterlee), Dennis Meeuwes (HIH Turnhout), Jelle Donkers (HIH Turnhout), Kevin Corbie (HIH Turnhout), Jonas Van Rooy (OG Vorselaar), Roy Hens (FC Gierle)
Zittend v.l.n.r.: Michael Broos (vrije speler), Brent Blockx (KSK Kasterlee), Stef Boonen (VC Poederlee), Thomas Van Aelst (OG Vorselaar), Jonas Lauwers (FC De Kempen), Emiel Van Accom (keeperstrainer)

Afgestaan
Joost Denaegel (VC Gierle), Arne Jacobs (VC Gierle), Rik Goris (VC Gierle), Rik Van Vucht (KSK Oosthoven), Kobe Dierckx (Olen)
 

Reeksindeling

(23-08-2016)

Eerste elftal (4de Prov. E):
KVNA Wortel, KFC Flandria, KSK Oosthoven, KFC Turnhout B, KFC Beekhoek B, FC De Kempen TL B, MLK Lichtaart, Olen United, FC Punt-Larum, KFC Zammel, FC Netezonen, Excelsior Vorst, Ezaart Sport, KFC Alberta Geel, FC Rosselaar-Hulsen en KVV Rauw.
De kalender van het eerste elftal voor het seizoen 2017-2018 staat op de site. Klik hier voor de kalender.

Reserven (Reeks L):
Verbr.Arendonk B, K. Retie SK B, KSK Oosthoven C, KFC Flandria A, KSV Oud Turnhout, KSK Kasterlee B, KSK Weelde B, KFC De Kempen TL A, K.FC Poppel B, KFC Vrij Arendonk A, White Star B, Minderhout VV B, FC Zwaneven A, MLK Lichtaart.
 

Trainingscenter SportsCare GvG

(23-02-2016)

De seniors van MLK Lichtaart werken in de voorbereiding naar volgend seizoen toe samen met Trainingscenter SportsCare GvG.
Wat doet Sportscare GvG:
-  Personal Training
- Small Group Training
- Conditie- en hersteltraining
- Voedingsadvies
- Groepslessen
- Open Gym
Meer info vindt u op hun website.